PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 - 12.00 Box11.00 - 13.00
Wiesiek
Młodzicy, Kadeci, Juniorzy, Młodzieżowcy, Seniorzy i Sympatycy
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Box16.00 - 18.00
Wiesiek
Młodzicy, Kadeci i Juniorzy
Box16.00 - 18.00
Wiesiek
Młodzicy, Kadeci i Juniorzy
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Zumba18.15 - 19.15
Dorota


Brzuch, Uda, Pośladki19.15 - 20.15
Dorota


Samoobrona20.30 - 22.00
Andrzej
Box18.00 - 19.30
Wiesiek


Spinning19.00 - 20.00
Daniela


Brzuch, Uda, Pośladki19.15 - 20.15
Kasia
Młodzieżowcy, Seniorzy i Sympatycy
Zumba18.15 - 19.15
Dorota


Brzuch, Uda, Pośladki19.15 - 20.15
Dorota
Box18.00 - 19.30
Wiesiek


Spinning19.00 - 20.00
Daniela


Samoobrona19.30 - 21.00
Andrzej
Młodzieżowcy, Seniorzy i Sympatycy
Ćwiczenia na stepie18.45 - 19.00
Kasia
19.00 - 20.00 Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej19.00 - 20.00
Kasia
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Samoobrona19.30 - 21.00
Andrzej
20.00 - 21.00 Samoobrona20.30 - 22.00
Andrzej
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

PONIEDZIAŁEK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Spinning19.00 - 20.00
Daniela
Spinning19.00 - 20.00
Daniela
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Zumba18.15 - 19.15
Dorota
Zumba18.15 - 19.15
Dorota
19.00 - 20.00
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Brzuch, Uda, Pośladki19.15 - 20.15
Dorota
Brzuch, Uda, Pośladki19.15 - 20.15
Kasia
Brzuch, Uda, Pośladki19.15 - 20.15
Dorota
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 - 12.00 Box11.00 - 13.00
Wiesiek
Młodzicy, Kadeci, Juniorzy, Młodzieżowcy, Seniorzy i Sympatycy
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Box16.00 - 18.00
Wiesiek
Młodzicy, Kadeci i Juniorzy
Box16.00 - 18.00
Wiesiek
Młodzicy, Kadeci i Juniorzy
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Box18.00 - 19.30
Wiesiek
Młodzieżowcy, Seniorzy i Sympatycy
Box18.00 - 19.30
Wiesiek
Młodzieżowcy, Seniorzy i Sympatycy
19.00 - 20.00
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

WTOREK

CZWARTEK

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Ćwiczenia na stepie18.45 - 19.00
Kasia
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej19.00 - 20.00
Kasia
Kliknij na nazwę w kalendarzu aby zobaczyć opis kategorii